Poszukujesz odpowiedniego biura tłumaczeń?

Postaw przede wszystkim na 2 rzeczy: doświadczenie i kwalifikacje. Pracownicy naszego biura tłumaczeń Dor-Tekst, mieszczącego się w Warszawie, posiadają obie te rzeczy.


Nasze biuro tłumaczeń istnieje już od 1998r. Posiadamy bogatą ofertę językową, tłumaczymy aż z 40 różnych języków. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu współpracujemy z licznymi firmami. Obsługujemy klientów biznesowych jak i prywatnych, Żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu.


Tłumaczenia ustne
oraz tłumaczenia pisemne

Nasi pracownicy specjalizują się zarówno w tłumaczeniach ustnych, jak i pisemnych. Jesteśmy w stanie wykonać przekład każdego rodzaju.

Pisemne: przysięgłe, nieprzysięgłe w tym m.in. przekłady techniczne, specjalistyczne, informatyczne.

Ustne: przysięgłe, konsekutywne, kabinowe, symultaniczne.

Oferta biura tłumaczeń Dor-Tekst z Warszawy jest bardzo bogata, a to wszystko z myślą o naszym kliencie. Z nami załatwisz wszystkie sprawy w sposób kompleksowy. Możesz dostarczyć nam każdego rodzaju teksty lub skorzystać z oferty przekładów ustnych. Swoją pracę zawsze wykonamy z zachowaniem niezwykłej staranności.

Dla klienta indywidualnego
i biznesowego

Od samego początku istnienia naszego biura tłumaczeń założyliśmy, że będziemy wspierać nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski. Dlatego też nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak również do firm, organizacji czy różnego rodzaju podmiotów prawnych.

Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się m.in. klienci prywatni, kancelarie prawnicze i notarialne, sądy, ministerstwa oraz jednostki gospodarcze.


Jesteśmy dostępni
całą dobę

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Czasami przekład potrzebny jest na następny dzień lub nawet tego samego dnia. Dzięki naszej dostępności dla klienta przez całą dobę jesteśmy w stanie wykonywać tak zwane tłumaczenia ekspresowe.

Możemy wykonać nawet 200 stron z dnia na dzień. Potrzebując ekspresowego przekładu, nie wpadaj w panikę. Po prostu skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia z języka
węgierskiego

Naszą specjalnością są tłumaczenia z języka węgierskiego. Bez problemu dokonamy przekładów zwykłych, jak i przysięgłych.

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych tłumaczy, którzy od lat zajmują się językiem węgierskim. Jednym z nich jest właśnie właścicielka biura tłumaczeń Dor-Tekst w Warszawie - tłumacz przysięgły języka węgierskiego.

Dlaczego skorzystać akurat z naszej oferty?


Zdajemy sobie sprawę z tego, że oferty biur tłumaczeń są naprawdę pokaźne. Jednak nie każde z nich zapewniają to samo. Co więc sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa?

Przede wszystkim mamy na celu dobro i satysfakcję klienta. Nasze usługi wykonywane są fachowo i w możliwe szybkim czasie. Charakteryzujemy się perfekcją i szerokim zakresem tłumaczeń, dodatkowo tłumaczymy online. Zawsze dotrzymujemy terminów, traktujemy każdego klienta indywidualnie.


Doświadczenie

Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zgromadzenie tak niezbędnego w tej branży doświadczenia. Co oznacza to dla Ciebie? Twoje teksty będą zawsze perfekcyjnie przetłumaczone i nie będziesz musiał obawiać się o jakiekolwiek nieścisłości. Jest to szczególnie ważne w przypadku tłumaczeń przysięgłych, kiedy nawet najmniejszy błąd może być fatalny w skutkach. Możesz liczyć na nasze wsparcie i mieć pewność, że nasze przekłady są zawsze wierne oryginałowi. Obecnie prowadzimy tłumaczenia dla takich jednostek jak: kancelarie prawne, notarialne, ministerstwa, jednostki gospodarcze, osoby prywatne, sądy.


Nowoczesność

Nasza firma podąża z duchem czasu, dla tego w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć tłumaczenia internetowe oraz tłumaczenia online. Chcemy zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów, dla tego prowadzimy tłumaczenia na odległość. Tłumaczenia internetowe skierowane są do klientów, którzy nie mają czasu lub możliwości spotkania się z nami osobiście. Ponadto oprócz tłumaczeń tekstowych prowadzimy również takie usługi jak: tłumaczenia kabinowe, tłumaczenia ustne oraz przysięgłe.


Terminowość

Jesteśmy odpowiedzialni, więc zdajemy sobie sprawę z tego, że Ty też musisz dotrzymywać różnego rodzaju terminów. Dlatego zlecenia zawsze wykonujemy na czas, a nawet wcześniej. Jest to zabezpieczenie w razie nieprzewidzianych sytuacji. Oddając nam zlecenie możesz być spokojny. Wysoka jakość usługi i dotrzymywanie terminów to nasz priorytet.


Ponad 40 języków i nie tylko

Dbamy o to, aby każdemu klientowi zapewnić jak najbardziej kompleksowe usługi. Posiadamy ogromny wachlarz możliwości językowych. W naszej ofercie jest możliwość przekładu z i na ponad 40 języków. A co jeśli interesujący Cię język nie znajduje się na liście? Specjalnie dla Ciebie wyszukamy tłumacza, który będzie mógł zająć się Twoim zleceniem. Zależy nam na Twojej satysfakcji. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.


Teksty specjalistyczne i techniczne

Wiemy, że na co dzień masz do czynienia z różnego rodzaju tekstami. Nierzadko są to treści o charakterze technicznym, czy specjalistycznym, które są trudne w odbiorze nawet w języku ojczystym. Nasze biuro zatrudnia kadrę, która bez problemu poradzi sobie właśnie z tego rodzaju tekstami. Jak to możliwe? Nasi tłumacze to nie tylko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie przekładu, ale również znawcy różnego rodzaju zagadnień technicznych.

Rodzaje tłumaczeń:

  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia przysięgłe
  • tłumaczenia notarialne
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia specjalistyczne
  • tłumaczenia ekspresowe
  • tłumaczenia informatyczne
  • tłumaczenia konsekutywne

Ceny tłumaczeń

Ceny tłumaczeń są uzależnione od sposobu tłumaczenia np. pisemny, ustny. Dodatkowo brany pod uwagę jest język i sposób tłumaczenia np. tłumaczenie ekspresowe. Istotną rolę odgrywa również odbiór i doręczenie tekstu, cena za tłumaczenie i dowóz będzie się różnić w zależności od miejscowości.


Nie spoczywamy na laurach

Choć posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, nie ustajemy w ciągłym dążeniu do doskonałości. Język to żywa istota, która ciągle rozwija się i ewoluuje. Ewolucji ulegają również techniki przekładu. Nieustannie szkolimy się i rozwijamy, aby nasze usługi zawsze były na jak najwyższym poziomie i zawsze szły z duchem czasu.


Skorzystaj z naszych ofert promocyjnych, zapoznaj się ze szczegółami poszczególnych ofert

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem w Warszawie lub zdalnie!